Čo má spoločné deň 29.02.2020 s číslom 3.

Autor: Peto Jurco | 11.2.2020 o 22:25 | Karma článku: 5,01 | Prečítané:  404x

Blíži sa magický a rozhodujúci deň pre Slovensko, 29.02.2020. Deň, ktorý sa doslova opakuje každé štyri roky, aby sme zosynchronizovali náš kalendárny rok s astronomickým. Veľmi dôležitý deň v rôznych aspektoch. 

 Deň, kedy občania tejto krajiny odovzdávajú svoj volebný hlas strane, ktorá bude najbližšie štyri roky presadzovať program, ktorý prezentovala a vysvetľovala občanom krajiny, strane, ktorá podľa sily svojho mandátu, počtu získaných kresiel v NRSR, bude aplikovať program v reále politického života. Vy nám dajte podporu v tento volebný deň a my budeme za Vás bojovať najbližšie štyri roky. Nevoliť nie je riešenie. 

 Všimnite si, čo sa deje na súčasnej predvolebnej politickej mape Slovenska. Prebieha tu zahmlený súboj medzi všetkými, už nejde o pravicu, alebo ľavicu to je prežitok. Teraz je tu boj medzi politickými prúdmi liberálmi, konzervatívcami, sociálnou demokraciou a extrémistami. Zároveň je tu „mela“ medzi stranami navzájom z rovnakých hodnotových pólov a dokonca sa súboja z pozadia zúčastňujú jednotlivci, zo štátnej správy, verejnej správy a silových zložiek, ktorí kalkulujú nad svojou budúcnosťou a držia sa hesla „Predvídavý žoldnier volí nielen lepšie platiacu, ale hlavne víťaznú stranu“.

 No keď sa hmla rozplynie, vidíme tam len dve farby, bielu a čiernu.  Na bielej strane sú ľudia, čo chcú slušne žiť, pracovať a podnikať v modernej krajine Európy, kde vymožiteľnosť práva nie je výsadou, ale normou, "štandardom,  a na tej druhej čiernej strane je mafia, oligarchia, korupcia,  spoza ktorej vystrkujú rožky extrémisti. Nič iné medzi tým nie je. A mafii ide o všetko. Za posledných 12 rokov naakumulovala toľko čiernych peňazí, že môže z nich vytvárať dostatok predvolebnej hmly, aby sa volič pri volebnej urne stratil. O to jej ide, za každú cenu sa udržať pri kormidle riadenia štátu, pretože chce uchrániť svoj nakradnutý majetok schovaný v kadejakých kútoch sveta, hlavne tam, kde rastú banány.

 Preto chcem vyzvať voličov, nedajme sa opäť oklamať, vyjdime z hmly, ktorá je tvorená intrigami, lžami a čiernymi peniazmi mafie poďte voliť, nech v marci spolu s prichádzajúcou jarou môžeme poslať gaunerov tam kam patria do niektorého z nápravných zariadení.

 Strana Sloboda a Solidarita má recept v podobe 1144 riešení na krajinu, 100 riešení ktoré sa dajú uskutočniť v prvom mesiaci vládnutia, bez zaťaženia štátneho rozpočtu. Prežila si svoju históriou, poučila sa, vyzrela v štandardnú pravicovú stranu. Budeme trvať v prvom rade na tom, aby  sa prinavrátila  spravodlivosť. Už žiadne hrubé čiary za minulosťou. Ak budeme súčasťou novej vládnej koalície, presadíme, aby v prvých sto dňoch nového kabinetu začala v rámci Policajného zboru fungovať analyticko - vyšetrovacia skupina, ktorá do najmenších detailov rozoberie všetky finančné toky, ktoré boli realizované na ústredných orgánoch štátnej správy (zmluvy štát vs. firmy) v priamej nadväznosti rozoberie majetkové pomery členov predchádzajúcich vlád vzhľadom na podané majetkové priznania a reálne odvedené dane a reálny majetok (aj skrytý). Pri zistení akejkoľvek trestnej činnosti budú vyvedené tvrdé konzekvencie voči páchateľom. Zároveň ich majetky prepadnú v prospech Slovenskej republiky.

 Očistíme spoločnosť od mafie, začneme aplikovať naše riešenia do praxe, znížime daňové zaťaženie, trh práce sa stane flexibilnejším, na východe už dačo bude, dokonca aj diaľnica BA-KE, porastú mzdy a keďže sa prestane kradnúť, viac peňazí zostane pre zdravotníctvo, školstvo, mladé rodiny a dôchodcov.

 Len takýmito riešeniami vytvoríme „hrádzu“ proti extrémizmu. Preto sa rozhodnite správne a poďte voliť číslo 3.


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pred Vianocami sa do škôl vráti nanajvýš zopár tisíc žiakov

Na december chystajú len pokus, či sa školy vôbec dajú preventívne testovať.

Vedci zistili, koľko pohybu vynuluje celodenné sedenie

Čokoľvek je lepšie, ako nerobiť nič.


Už ste čítali?